Pátek 13. listopadu

Kulturák Zábřeh

Bude to párty

NA PLNÝ KOULE

3. ročník našeho fesťáku se blíží a letos to bude opět jízda! Vykutáleli jsme si pro Vás bohatý program se spoustou nových překvapení a vychytávek. Přípravy na podzimní fesťák jsou v plném proudu tak nezapomeňte na pátek 12. listopadu 2021 pod střechou zábřežského kulturáku! 

Vystoupí česká popová kapela Mirai, která má ve své sbírce mnoho ocenění jako je například Český slavík nebo cena Anděl. Dále se můžete těšit na Kateřinu Marii Tichou se skupinou Bandjezz, Nedivoč, šumperskou skupinu SIOUX a nemůžeme již tradičně zapomenout na kapelu Trocha klidu, která vám i letos rozproudí krev v žilách! 

O zábavu se postará naše koulácká moderátorská show. To vše s profi zvukem, projekcí na LED panelech a propracovanou světelnou show, ze které budete mít husí kůži.

I letos se můžete kromě nezaměnitelné koulácké atmosféry, skvělé muziky, dobrého jídla a zábavy těšit na spoustu soutěží a dalších překvapení. Proto pozorně sledujte naše sociální sítě, ať vám nic neunikne.

Přijďte to s námi roztočit i letos na plný koule!
 

Sleduj: #koulefest #koulefest2021 #naplnykoule

O festivalu

Vítejte na stránkách nového hudebního festivalu KOULE fest. Podzimní festival pod střechou zábřežského kulturáku má ambice stát se mladší ségrou dnes již věhlasného Džemfestu. 

Příležitost dáme nejen známějším hvězdám české hudební scény, které táhnou posluchače, ale také mladým talentovaným umělcům a kapelám z domácí scény, které tímto podpoříme v jejich tvorbě. Nabídneme uvolněnou atmosféru, setkání se známými kapelami, přáteli a zároveň objevování kvalitních regionálních umělců. 

Rozvíjet chceme zejména rockovou a populární scénu - nechceme však festival „zaškatulkovat“ do jednoho hudebního žánru. Naopak, budeme i trošku experimentovat a posluchačům připravíme širokou škálu žánrů tak, aby festival oslovil více cílových skupin. 

Rozjeďme to spolu na plný KOULE na druhém ročníku festivalu!