NA PLNÝ KOULE

Věříte na pověry? A co třeba na tu kolem pátku třináctýho?

 

2. ročník našeho vykutálenýho fesťáku se valí a po vzoru loňské show chystá spoustu dalších nových překvapení a kouláckých vychytávek. Podzimní fesťák pod střechou zábřežskýho kulturáku, který není jen o muzice, ale hlavně o celkovým zážitku, chystáme na pátek 13. listopadu 2020.

 

Vystoupí největší český STAR. Opět ale dostanou prostor i mladí šikovní regionální interpreti, který tímto rádi podpoříme v jejich tvorbě. To vše s profi zvukem, projekcí a propracovanou světelnou show. Těšte se na bezvadnou atmosféru, skvělou muziku, skvělý občerstvení, drinky... a hlavně - na setkání se známými, kamarády a přáteli.

 

Rozjeďte to s náma na plný KOULE na druhým ročníku tak trošku jinýho zábřežskýho fesťáku!

O festivalu

Vítejte na stránkách nového hudebního festivalu KOULE fest. Podzimní festival pod střechou zábřežského kulturáku má ambice stát se mladší ségrou dnes již věhlasného Džemfestu. 

Příležitost dáme nejen známějším hvězdám české hudební scény, které táhnou posluchače, ale také mladým talentovaným umělcům a kapelám z domácí scény, které tímto podpoříme v jejich tvorbě. Nabídneme uvolněnou atmosféru, setkání se známými kapelami, přáteli a zároveň objevování kvalitních regionálních umělců. 

Rozvíjet chceme zejména rockovou a populární scénu - nechceme však festival „zaškatulkovat“ do jednoho hudebního žánru. Naopak, budeme i trošku experimentovat a posluchačům připravíme širokou škálu žánrů tak, aby festival oslovil více cílových skupin. 

Rozjeďme to spolu na plný KOULE na druhém ročníku festivalu!