Letošní KOULE fest
nahradí KOULE stream

Nápad s pátkem třináctýho, pravda, organizátorům zábřežského KOULE festu, letos moc štěstí nepřinesl. V době, kdy je veškerá kultura pozastavena a společenské akce se konat nesmějí, se tak ani KOULE fest 2020 s celou svou parádou v zábřežském kulturáku neuskuteční. O koncerty ale fanoušci nepřijdou.

O čem je KOULE stream? Klasickej fesťák v zábřežským Kulturáku nahradí série 5 exkluzivních streamovaných koncertů, který vám KOULÁKŮM budeme dávkovat od 28. listopadu do 26. prosince 2020 vždy v sobotu od 18 hodin, online a zdarma na předem zveřejněném odkazu. Koncerty hostujících kapel budem streamovat ze zábřežskýho studia TA musica... a vy si tak na svým mobilu nebo v telce v obýváku budete moct užít kvalitně nazvučený live koncert kapel: Voxel, The Addams Sisters, Nedivoč, Pekař, O5 a Radeček nebo Trocha klidu. Stačí mít jen stabilní připojení k internetu.

Proč to děláme? Víme, jak je pro umělce a lidi z hudební branže, letošní rok kritický. KOULE stream, i když bez živýho publika, je jednou z cest, jak je finančně alespoň trochu podpořit a dát jim příležitost dělat to, co mají rádi - muziku. Zároveň taky chceme potěšit vás, co jste se těšili na letošní KOULI a ukázat vám, že v Zábřeze umíme a máme zapálení pro dobrou věc. 

Zapiš si do diáře: KOULE stream s Rádiem Haná:

  1. 28. 11. 2020: Voxel /The Addams Sisters 
  2. 5. 12. 2020: Nedivoč 
  3. 12. 12. 2020: Pekař 
  4. 19. 12. 2020: O5 a Radeček  
  5. 26. 12. 2020: Trocha Klidu

…a sleduj nás na Instagramu a na Facebooku, ať ti nic neunikne! Stejně jako loni, chystáme soutěže a další překvapení.  

 #koulestream  #koulefest  #koulefest2020

Bude to párty

NA PLNÝ KOULE

Věříte na pověry? A co třeba na tu kolem pátku třináctýho?

 

2. ročník našeho vykutálenýho fesťáku se valí a po vzoru loňské show chystá spoustu dalších nových překvapení a kouláckých vychytávek. Podzimní fesťák pod střechou zábřežskýho kulturáku, který není jen o muzice, ale hlavně o celkovým zážitku, chystáme na pátek 13. listopadu 2020.

Vystoupí největší český STAR jako je Olga Lounová, Michal Hrůza nebo Voxel. Opět ale dostanou prostor i mladí šikovní regionální interpreti – letos kapela Trocha klidu, která to už loni rozpařila s váma nejen pod podiem. Nebude chybět koulácká moderátorská show. To vše s profi zvukem, projekcí na LED panelech a propracovanou světelnou show, ze které budeš mít husí kůži.

Kromě nezaměnitelné koulácké atmosféry, skvělé muziky, dobrýho jídla – věcí, který berem jako samozřejmost i pro letošek, bylo loni pro fanoušky připraveno několik speciálních překvapení – hymna festivalu, koulácký drinky, během večera se nad hlavami hvězdných hostů vznášela krasavice na nafukovací KOULI. Co chystáme letos? Nech se překvapit….

Před akcí se můžeš těšit na odtajňování zajímavostí o účinkujících, soutěže nebo náš kouláckej stánek na spřátelených akcích v okolí. Proto pozorně sleduj naše sociální sítě, ať ti nic neunikne.

Rozjeď to s náma na plný KOULE na druhým ročníku tak trošku jinýho zábřežskýho fesťáku!
 

Sleduj: #koulefest #koulefest2020 #naplnykoule

O festivalu

Vítejte na stránkách nového hudebního festivalu KOULE fest. Podzimní festival pod střechou zábřežského kulturáku má ambice stát se mladší ségrou dnes již věhlasného Džemfestu. 

Příležitost dáme nejen známějším hvězdám české hudební scény, které táhnou posluchače, ale také mladým talentovaným umělcům a kapelám z domácí scény, které tímto podpoříme v jejich tvorbě. Nabídneme uvolněnou atmosféru, setkání se známými kapelami, přáteli a zároveň objevování kvalitních regionálních umělců. 

Rozvíjet chceme zejména rockovou a populární scénu - nechceme však festival „zaškatulkovat“ do jednoho hudebního žánru. Naopak, budeme i trošku experimentovat a posluchačům připravíme širokou škálu žánrů tak, aby festival oslovil více cílových skupin. 

Rozjeďme to spolu na plný KOULE na druhém ročníku festivalu!