Pátek 13. listopadu

Kulturák Zábřeh

Bude to párty

NA PLNÝ KOULE

4. ročník našeho fesťáku se blíží a letos to bude opět jízda! Vykutáleli jsme si pro Vás bohatý program se spoustou nových překvapení a vychytávek. Přípravy na podzimní fesťák jsou v plném proudu tak nezapomeňte na pátek 11. listopadu 2022 pod střechou zábřežského kulturáku! 
 

Sleduj: #koulefest #koulefest2022 #naplnykoule

O festivalu

Vítejte na stránkách nového hudebního festivalu KOULE fest. Podzimní festival pod střechou zábřežského kulturáku má ambice stát se mladší ségrou dnes již věhlasného Džemfestu. 

Příležitost dáme nejen známějším hvězdám české hudební scény, které táhnou posluchače, ale také mladým talentovaným umělcům a kapelám z domácí scény, které tímto podpoříme v jejich tvorbě. Nabídneme uvolněnou atmosféru, setkání se známými kapelami, přáteli a zároveň objevování kvalitních regionálních umělců. 

Rozvíjet chceme zejména rockovou a populární scénu - nechceme však festival „zaškatulkovat“ do jednoho hudebního žánru. Naopak, budeme i trošku experimentovat a posluchačům připravíme širokou škálu žánrů tak, aby festival oslovil více cílových skupin. 

Rozjeďme to spolu na plný KOULE na druhém ročníku festivalu!

Zakoupit vstupenky
ONLINE